Witamy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze sztuką piaskowych animacji.

Odkryj niepowtarzalny świat historii rysowanych piaskiem!  

Więcej

Rekomendacje

Zastanawiasz się czy piaskowe animacje są dobrym rozwiązaniem na Twoim wydarzeniu? Sprawdź rekomendacje naszych Klientów

 

Sprawdź

Wideo

Zapraszamy do odwiedzania naszego kanału YouTube.
Zobacz

"On behalf of Porsche Centre Kuwait, Behbehani Motors Company, I would like to express our gratitude for your special Sand Animation performance, at the Porsche 911 50th Anniversary celebration. Your mesmerizing show was on of the highlights of the evening and was greatly appreciated by our distinguished audience. We would highly recommend your unique creations,and wish you continued success with your art." 

Mike Ellenthorpe - Behbehani Motors Company 

Porsche Centre Kuwait

 

"Występ podczas koncertu, który odbył się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - najważniejszego wydarzenia projektu "5 zmysłów. Pauza" był doskonałym podsumowaniem realizowanych przez nasze organizacje działań. Piaskowe animacje prezentowane przez artystkę stały się idealnym uzupełnieniem muzyki Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia "Amadeus" nadając jej zupełnie nowy, niepowtarzalny charakter. Wspaniała organizacja pokazu oraz idealna współpraca poprzedzająca koncert, połączone z wyjątkowymi wrażeniami jakich dostarczył nam występ artystki powodują, że z przyjemnością polecamy współpracę z Panią Moniką Wroną i firmą Xmusicon." 

More Than One Production, 

Stowarzyszenie Edukacyjne MCA, 

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia "Amadeus" 

 

"Z przyjemnością rekomendujemy firmę Xmusicon jako partnera w biznesie w zakresie obsługi imprez artystycznych. Na nasze zlecenia firma dostarcza artystów i obsługuje imprezy firmowe oraz eventy na terenie całego kraju. Służy również fachową poradą w zakresie oferowanych usług. Wysoki profesjonalizm firmy i solidność realizowanych przez nią zadań sprawiają, że zdecydowanie możemy polecić firmę Xmusicon jako kompetentną i profesjonalną. Uwzględniając konkurencyjne ceny usług, stwierdzamy, że firma reprezentowana przez Panią Monikę Wronę z pewnością zasługuje na zainteresowanie" 

Agencja Eventowa & Catering MG 

 

„W dniu 16.10.2012r. firma Xmusicon pomagała naszej agencji zorganizować pokaz animacji piaskowej w hotelu Windsor w Jachrance. Xmusicon odpowiadała za zapewnienie artysty z Ukrainy oraz ułożenie scenariusza animacji, zgodnie z wytycznymi klienta. Po stronie firmy Xmusicon było również zapewnienie sprzętu niezbędnego do pokazu animacji piaskowej. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, usługa została zrealizowana profesjonalnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dlatego też możemy polecić skorzystanie z usług tej firmy." 

Agencja Acora 

 

"W czerwcu 2012 r. firma Xmusicon wspierała naszą agencję w realizacji obchodów 15-lecia Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Uroczysta gala odbyła się w Warszawie, w kluboteatrze Capitol. Xmusicon odpowiadał za realizację części artystycznej oraz zapewnienie odpowiednich zasobów do realizacji powierzonych projektów. Współpraca przebiegała wzorowo, świadczenia zostały wypełnione profesjonalnie zgodnie z ustaleniami, wart także podkreślić przyjazną atmosferę i zrozumienie potrzeb agencji i Klienta. Polecamy zainteresowanym skorzystanie z ofert tej firmy." 

Agencja PR 4Effect

 

"Firma ANDRIUS Events pragnie udzielić referencji Firmie XMUSICON, z którą współpracowała przy organizacji eventu w dn. 22.11.2012r. w zakresie animacji piaskowych. Z przyjemnością stwierdzamy, że wszystkie działania zostały wykonane na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Firma zapewniła wyjątkowo wysoki standard usług. Na szczególną uwagę zasługuje sprawność przygotowań, znakomita komunikacja i solidność wykonania. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, możemy stwierdzić, że Firma XMUSICON jest z całą pewnością firmą profesjonalną. Stawiane przez nas wymagania zostały w pełni zrealizowane, tym samym możemy polecić jej usługi innym Insytucjom." 

ANDRIUS EVENTS

2020 Piaskowe Animacje

Design By: Kreatywny Biz